Напередодні весни Textar підготував для водіїв пам'ятку з технічного обслуговування, що є необхідним для кожного автомобіля після зимового періоду. Сезонна зміна гуми — відмінна можливість перевірити стан автомобіля, що піддавався впливу різних екстремальних погодних умов.

Фахівці Textar зібрали десять порад, які нагадають автовласникам про необхідний догляд за вузлами і агрегатами машини, адже крім гальм на окрему увагу заслуговують і інші автомобільні системи.

Перш за все рекомендується ретельно оглянути і при необхідності усунути несправності фар та інших світлових приладів: волога і пісок та камені, що летять з-під коліс, могли їх пошкодити.

Щітки склоочисників теж могли постраждати від впливу морозу і льоду — не виключено, що їх доведеться замінити.

Потрібно перевірити рівень рідин і долити моторну оливу та антифриз, перевірити стан гальмівних колодок, дисків і гальмівної рідини, а також працездатність механізмів гальмівної системи.

Під час заміни шин обов'язково слід проконтролювати глибину протектора і тиск, а через 50-100 км пробігу після відвідування шиномонтажу не забути підтягти колісні болти. Рекомендується перевірити також акумулятор — рівень зарядки, чистоту контактів і рівень електроліту. Потім необхідно оглянути і, якщо доведеться, замінити деталі вихлопної системи: низькі зимові температури, вогкість і вплив протиожеледних реагентів могли привести до появи в них пошкоджень.

Нарешті, потрібно оцінити чистоту салону машини — стан вікон, оббивки, порогів, приладової панелі і приладів салонного освітлення. На цьому етапі корисно відправитися на автомийку, щоб очистити салон від усіляких забруднень і видалити з кузова та ходової частини сіль і бруд. Відмиту машину бажано ретельно оглянути — за зиму сіль і пісок могли пошкодити лакофарбове покриття.

«В минулому році ми отримали багато позитивних відгуків щодо нашої весняної брошурі, в якій надаються вичерпні рекомендації для автомобілістів. Після завершення процедури зі зміни гуми багато СТО кладуть її в салон автомобіля клієнта, щоб нагадати про важливість перевірки машини перед початком нового сезону і надати йому всю необхідну для цього інформацію», — пояснює Сабіна Брюль, менеджер з креативного маркетингу TMD Friction.